5 Comments

 1. Díky za článek, rozhodně je inspirativní a na základě tvých rad jsem začal používat boomerang, ale nikdy jsem nebyl ochoten přistoupit na jeho cenovou politiku – Gmalius jsem dříve taky používal a pak jsem ani nevím proč přestal. O novinkách jsem neměl nejmenší tušení. Super!

  Ale měl bych pár tipů na používání Gmailu i bez Gmeliusu:
  – Ctrl+Shift+C a Ctrl+Shift+B ti mohou hodit při psaní mailu hodit focus do pole CC a BCC a není třeba je mí stále rozbalené. Mám monitor 11″ a jsem rád za každý ušetřený pixel.
  – Hangout, pokud je používáš, není třeba skrývat, ale v Labs je volba přesunout panel Hangoutů doprava. Na šířku je i na širokoúhlém monitoru místa dost.
  – Editovat Subject při odpovědi jde i v Gmailu, jen o tom málo kdo ví, viz poslední kapitola: https://support.google.com/mail/answer/2645922?hl=en – souhlasím ale s tím, aby ta volba byla tak skrytá, protože změnou subjektu se rozbije skládání mailů do konverzací.

  • Pavel Ungr

   Já Hangouts skrývám, protože je mám ve zvláštní aplikaci, rozšíření a pod jiným účtem než pracovní Gmail.

  • Karel

   Jenom dotaz k tomu Edit Subject – pod linkem na google support jsem takovou kapitolu nenašel, ale tato možnost je poměrně snadno dostupná přímo v odpovědi na mail (rozbalovací menu napravo od příemců, Edit subject). Mám za to, že tato funkce tam je už dlouho? Nebo máte na mysli něco jiného?

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.