5 Comments

  1. Bohužel klasika. Připrav se ještě na dopisy ze Švýcarska a Maďarska. Nebo jestli si registruješ ochrannou známku, tak na to jsou obdobné „rejstříky“, tam chcou rovnou 20 tisíc. Btw. Jakmile má fakturující subjekt u něčeho takovýho obchodní právní formu, tak je to na 99 % podvod / nekalá praktika.

  2. Kdysi typicky chodila složenka od „Seznam firem“. Firmy většinou nějaký ten zápis na Firmy.cz nebo Seznam.cz měly, takže myslely že se jedná o firemní zápis na SEZNAMu. Zaplacení složenky navíc zavazovalo k dalším pravidelným platbám …

  3. Mě při zakládání živnosti předem upozorňovala úřednice, že by mi něco takového mohlo nejspíš přijít, tak ať to ignoruju. Ale nakonec nic nepřišlo.

  4. Prislo mi neco podobneho pokazde, kdyz jsem neco zakladal (ZL, SRO). Vzdy slo o registraci do nejakeho „oficialniho“ rejstriku a vzdy u toho byla rovnou slozenka 🙁
    Nastesti byl pobliz i odpadkovy kos 🙂

  5. Také mi něco takového chodilo, jak při založení ŽL, tak u firmy. Úřednice při zakládání ŽL mě o tom upozorňovala. Moje poslední zkušenost je se sluzby.cz, které mi posílají upozornění s titulkem „vyzva k uhrade rocniho poplatku“ a že jsem si aktivoval zkušební prezentaci společnosti.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.